O nas

Epto jest jednym z pierwszych sklepów online we Włoszech. Działamy wyłącznie online od 2001 roku i specjalizujemy się w sprzedaży produktów IT, elektroniki, sprzętu gospodarstwa domowego, mebli, gier, zabawek, artykułów piśmiennych, sprzętu elektrycznego, wyposażenia domu, artykułów gospodarstwa domowego, opon i wielu innych.

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Wszystkie produkty oferowane na naszej stronie zostały wybrane w celu zagwarantowania najlepszej jakości i innowacji w najlepszej cenie. Nasze produkty są kupowane bezpośrednio z oficjalnych i autoryzowanych kanałów.

WIARYGODNOŚĆ

Wskaźnik niezawodności to nasza długa działalność (od 2001 r.), A także komentarze i opinie naszych klientów. Wszystkie płatności online za zakup produktów na Epto.com są bezpieczne i przetwarzane bezpośrednio na stronie internetowej Banku za pośrednictwem bezpiecznego serwera przy użyciu systemu ochrony SSL (Secure Socket Layer). Zapobiega to przechwyceniu, modyfikacji lub fałszowaniu informacji. Epto nie ma dostępu do danych karty kredytowej Klienta.

WYSYŁKA I DOSTAWA

Oczekiwany termin wysyłki jest widoczny na stronie produktu, w koszyku i w fazie potwierdzenia zamówienia. To dzięki zaawansowanych centrów logistycznych, opartych na systemach informacyjnych, które są w stanie zapewnić klientom stały monitoring dostępności w magazynie.

OBSŁUGA KLIENTA

Epto ma team, do którego można napisać e-maila lub zadzwonić, poświęcony pomocy klientom w okresie przed zakupem i po sprzedaży. Epto pomaga klientom we wszystkich fazach zamówienia, dopóki produkt nie zostanie dostarczony do rąk klienta.

SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

Gwarantujemy naszym klientom szeroki wybór produktów. Elektronika użytkowa, komputery, tablety, laptopy, komponenty, telewizory, telefony, smartfony, fotografia, filmy, małe i duże urządzenia, produkty biurowe, artykuły papiernicze, meble, artykuły gospodarstwa domowego, a nawet opony i artykuły dla dorosłych. Dzięki globalnemu katalogowi ponad 200 000 pozycji każdy klient może zawsze znaleźć produkt, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

POPRAWNOŚĆ TREŚCI

Przekazanie poprawnych informacji jest podstawą każdego zakupu, więc EPTO używa tylko oficjalnych informacji od producentów. Komentarze na temat produktów Epto zapewniają również bezpośrednie doświadczenie naszych Klientów z oferowanymi produktami.

PRZEJRZYSTOŚĆ

We wszystkich działaniach Epto zapewnia maksymalną przejrzystość. To zobowiązanie przekłada się na: - Rzeczywista dostępność produktu i nieskie ceny, wszystko jest ciągle aktualizowane (w godzinach pracy); - Możliwość monitorowania postępu zamówienia w różnych fazach do momentu dostarczenia; - Publikacja wszystkich opinii otrzymanych od Klientów związanych z doświadczeniem zakupu.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA LUB ZWROT PIENIĘDZY

Zgodnie z zasadami ochrony konsumenta, Epto oferuje swoim klientom zwrot produktu w ciągu 14 dni od daty dostarczenia bez podania powodu.

GWARANCJA

Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i objęte 24-miesięczną gwarancją na wady zgodnie z przepisami o ochronie konsumentów.

Mówią o nas :

Altroconsumo - Maj 2013:

Ranking zaufanych sklepów internetowych we Włoszech.
Co roku magazyn Altroconsumo przeprowadza analizę i testuje wszystkie największe sklepy internetowe, dokonując rzeczywistych zakupów testowych, zamawiając, płacąc i czekając na dostawe.

Epto.it Klasyfikowane na 2° miejscu z wynikiem 96/100

Altroconsumo@lfa Il Sole-24Ore - 04 kwietnia 2003 r:

..... .Również na www.epto.it i produkty sprzedawane należą do sektora IT; łatwo znaleźć wszystkie niezbędne instrukcje, aby robić zakupy w sklepie internetowym, taką samą uwagę poświęca na potrzeby klienta. Oferowane usługi to pomoc w instalacji, w usłudze Lab co pozwala użytkownikowi poprosić o konfiguracje i montaż (na komputerze stacjonarnym, laptopie lub serwerze) w trakcie dostawy. Bardzo pomocna wyszykiwarka według typu lub marki a klient może płatność w ratach.......

Certyfikaty

Acer partner
HP preferred partner
Xerox Select Reseller
Linksys partner
Cisco partner
OKI e-commerce partner

Partners

SOS Servizi on site
Banca Antonveneta
PayPal
Sella Personal Credit (a Rate in Rete)
BRT spa corriere espresso
TNT corriere espresso
DHL corriere espresso
Google.it
TradeDoubler.com