Bezpieczne płatności

Do transakcji kartą Kredyt, używamy bezpiecznego systemu płatności SSL.

Dane Twojej karty kredytowej zostaną przesłane za pośrednictwem połączenia chronione w szyfrowaniu SSL (Secure Socket Layer) w celu autoryzacji i opłata. Ten system gwarantuje, że nikt nie może w żaden sposób ich odczytać informacje przesyłane przez Internet.
W ŻADNYM PRZYPADKU NIE OTRZYMAMY LICZBY KARTY KREDYTOWEJ. Zostaniemy powiadomieni o wyniku transakcji i autoryzacji dostarczonej przez menedżera karty. Ta procedura jest całkowicie bezpieczna i gwarantuje całkowicie zarówno kupującego, jak i sprzedającego (Merchant) w tym przypadku nas (elektronika Epto). 

Protokół SSL
Secure Socket Layer to protokół opracowany przez Netscape do prywatnej transmisji dokumentów przez Internet. SSL działa za pomocą klucza symetrycznego do szyfrowania danych przesyłanych przez połączenie.
Na komputerze klienckim wszystkie przeglądarki obsługują protokół SSL, natomiast po stronie serwera większość witryn korzysta z protokołu SSL w celu uzyskania poufnych informacji od użytkowników, takich jak numery kart kredytowych.
Mówi się, że serwer jest "bezpieczny", jeśli jest w stanie zagwarantować szyfrowanie poufnych i poufnych danych za pomocą standardowej metody.

Jak rozpoznać serwer SSL (Safe)
Bezpieczny serwer może zostać rozpoznany, kiedy początek żądania strony internetowej zaczyna się od https:// .
Zwykle początkiem żądania jest http://